info@medmag.ua

Глюкометри та тест-смужки


Лидер продаж
Глюкометр Finetest Premium (Файнтест Преміум)
Глюкометр Finetest Premium (Файнтест Преміум) +100 тест смужок
Лидер продаж
Глюкометр Finetest Premium (Файнтест Преміум) +50 тест смужок
Тест смужки Акку-Чек Актив №50 (Accu-Chek Active)
Тест-смужки One Touch Select (Ван Тач Селект) 50 шт
Тест смужки OneTouch Ultra (Ван Тач Ультра) 50 шт
Тест-смужки Файнтест Преміум, 100 шт
Тест смужки Акку-Чек Перформа №50 (Accu-chek Performa)
Глюкометр Freestyle Libre 2 (добовий моніторинг глюкози)
Сенсор Freestyle Libre 2

Сенсор Freestyle Libre 2

Цена 2400 грн.

Глюкометр IME-DC (Німеччина)
Тест смужки Longevita 50 шт
Тест-смужки IME-DC №50

Тест-смужки IME-DC №50

Цена 375 грн.

Глюкометр Gamma MINI

Глюкометр Gamma MINI

Цена 590 грн.

Глюкометр BIONIME Rightest GM-550
Глюкометр IME-DC iDia (Німеччина)
Ланцети для глюкометра (універсальні) 100 шт
Глюкометр GAMMA PRIMA

Глюкометр GAMMA PRIMA

Цена 683 грн.

Глюкометр GluNeo Lite + 60 тест-смужок
Глюкометр Longevita Smart

Глюкометр Longevita Smart

Цена 585 грн.

Глюкометр SD CodeFree (ЭсДи КоудФри)
Глюкометр SensoLite Nova Plus
Глюкометр STANDARD GlucoNavii GDH
Ланцет медичний Droplet 28G 200 шт/уп
Ланцетний пристрій для проколювання пальця Accu-Chek Softclix
Ланцети Акку-Чек Софтклікс (Accu-Chek Softclix) 200 шт
Ланцети стерильні універсальні Gamma (50 шт.)
Система визначення ліпідів та глюкози STANDARD LipidoCare
Система визначення ліпідів та глюкози STANDARD LipidoCare (Bluetooth)
Тест смужки Longevita Family 50 шт
Тест-смужки Longevita Smart (50х1) 50 шт
Тест смужки On-Call Plus (Он Колл Плюс) 50 шт.

Глюкометри та тест-смужки ціни в магазині MEDMAG:

Глюкометри та тест-смужки ціни в магазині MEDMAG:

✅ Кількість товарів у каталозі: 146
✅ Середня ціна товару: 2300 грн.
✅ Найдешевший товар: 111 грн.
✅ Найдорожчий товар: 4500 грн.
Глюкометр - пристрій, без якого не обійдеться жоден діабетик.

Глюкометр - апарат для виявлення і моніторингу цукру (глюкози), що знаходиться в плазмі, крові і органічних рідинах.

Глюкометри використовуються для того, щоб з їх допомогою діагностувати у людей з цукровим діабетом стан вуглеводного обміну. Дане захворювання виникає на тлі розладу нормальної роботи підшлункової залози, яка виробляє корисний інсулін (пептидний гормон, за рахунок якого глюкоза надходить в клітини (м'язові, жирові) і забезпечує їх харчування). За допомогою глюкометрів пацієнти і медики можуть визначити концентрацію глюкози в крові і, за отриманими результатами, мають можливість вжити заходів для відновлення вуглеводного обміну пацієнта.

 При діабетичних діагнозі показник глюкози крові підвищується, а надмірна кількість перетворює природний цукор з помічника у шкідника. Страждають серце, судини, нирки, а також ендокринна система. Стабільний показник глюкози становить від 4 до 5,9 ммоль / л (відразу після їжі одиниці виміру на 1-2 вище). Якщо вимірювання показало більш високі показники, то, це з великою часткою ймовірності діабет.

Глюкометри мають комплект:

Принципи роботи глюкометрів бувають наступних типів:
Електрохімічний глюкометр діє таким чином: речовина з тестової смужки вступає у взаємодію (реакцію) з глюкозою (яка знаходиться в крові хворого), а в приладі в цей момент проводиться вимірювання струму.

Фотометричний глюкометр виявляє дані по капілярної крові зі зміною забарвлення на тест-смужці, в її діагностичної (тестової) зоні.

Романовський глюкометр на сьогоднішній день поки не знайшов широкого поширення, їх широке виробництво і використання - в майбутньому. У них буде проведення спектрального аналізу шкіри з виділенням цукру.

Розглянемо за яким принципом працюють глюкометри.

 Глюкоза (цукор), що знаходиться в краплі крові, яку помістили на діагностичну (тестову) смужку, вступає у взаємодію з реагентами (реактивами), внесеними в тестову смужку на виробництві. В ході реакції відбувається виникнення електричного струму в тест-смужці, сила даного струму є пропорційною кількості глюкози в зразку крові. Отриманий сигнал (електричний) зчитується глюкометром, а результат відображається на екрані (дисплеї) приладу-глюкометра у вигляді ммоль / о.- одиницях виміру концентрації глюкози в крові.

Для тіста (аналізу) забирається крапля цільної крові, в приладах-глюкометра часто вказується концентрація глюкози в плазмі крові, а не просто по крові. Плазма крові - це рідина, що отримується після видалення еритроцитів і лейкоцитів з крові. Зазвичай, заміри концентрації цукру (глюкози) в плазмі крові на 10-15% більше, ніж в цільної крові.

Для побутових глюкометрів це не настільки принципово, так як, по-перше, різниця визначення рівня глюкози становить всього 10%. По-друге, сучасні можливості лікування цукрового діабету не абсолютно досконалі для обліку відмінностей в рівні глюкози в крові на 10-15%. Тому, не варто звертати увагу на те, як в глюкометра можна визначити концентрацію глюкози - в плазмі або по цільної крові.

В даний час виробниками пропонуються більш нові прилади, які роблять заміри не тільки концентрації глюкози крові, але і на кетонові тіла, жири (холестерин і тригліцериди). Для визначення кожного з цих показників потрібно використовувати окрему тест-смужку в одному приладі-глюкометр.

Глюкометр без доданих до неї витратних матеріалів сам по собі ніяких аналізів зробити не зможе.

Витратні матеріали для глюкометрів:
Ланцети - пристрої, які використовуються для безболісного взяття крові на аналіз з ділянки тіла. Дуже тонке і гостре лезо забезпечує швидкість загоєння місця проколу і отримання достатнього обсягу крові.

Тест смужки - необхідний витратний матеріал для регулярного використання в глюкометра різних типів і виробників.

Ручки для проколювання шкіри - проколюють пристрою з використанням стерильних ланцетів, призначені для здійснення комфортного (практично безболісного) проколу шкіри на пальці, а також в інших (альтернативних) ділянках тіла (долонях, передпліччя, плеча) для взяття зразка капілярної крові.

У кожному ланцетні пристрої є регулятор глибини проколу.

Контрольний розчин - спеціальна рідина. Перевіряє, наскільки точно працює прилад. Тестування проводиться при встановленій тестової смужкою в глюкометр.

При виборі глюкометра необхідно орієнтуватися на:
Яким вимогам повинні відповідати глюкометри:

Перед покупкою глюкометра, фахівці рекомендують звернути увагу на наступне:

Де купити глюкометр?

У будь-який час, не виходячи з дому, Ви можете купити цікавить глюкометр на сайті нашого інтернет-магазину за доступною ціною і з гарантією якості. Для цього залиште заявку або замовте зворотний дзвінок на сайті інтернет-магазину «MEDMAG», фахівці оперативно зв'яжуться з Вами, оформлять замовлення, після оплати замовлення зручним для Вас способом, відправлять його в будь-який вказаний Вами населений пункт України.