info@medmag.ua

Ланцети і пристрої


Система проколювання Accu-Chek Safe-T-Pro Plus Акку-Чек® Сейф-Т-Про Плюс 200 шт
Система проколювання Accu-Chek Safe-T-Pro Uno Акку-Чек® Сейф-Т-Про Уно 200 шт
Канюля (голка) Акку-Чек ФлексЛінк Accu-Chek FlexLink (10 шт.)
Пристрій для інфузійного набору Акку-Чек ЛінкАсист Accu-Chek Link Assist
Картридж Акку-Чек Спірит Accu-Chek Spirit 3,15 мл (5 шт.)
Картридж Акку-Чек Спірит Accu-Chek Spirit 3,15 мл (25 шт.)
Інфузійний набір Акку-Чек ФлексЛінк Accu-Chek FlexLink (10 шт.)
Ланцети для глюкометра (універсальні) 100 шт
Автоматичний медичний ланцет HAEMOLANCE Plus MICRO FLOW з круглою кнопкою, голка 28G (1,6 мм) 200 шт
Автоматичний медичний ланцет HAEMOLANCE Plus NORMAL FLOW з круглою кнопкою, голка 21G (1,8 мм) 200 шт
Автоматичний медичний ланцет HAEMOLANCE Plus PAEDIATRIK з круглою кнопкою, лезо 1.5 мм (1,2 мм) 200 шт
Голки для інсулінових шприц-ручок Diawin 4 мм, 100 шт.
Голки для інсулінових шприц-ручок Diawin 6 мм, 100 шт.
Голки для інсулінових шприц-ручок Diawin 8 мм, 100 шт.
Голки для інсулінових шприц-ручок Droplet, 10 мм, 29G (0,33 мм) №100, універсальні
Інсулінова шприц-ручка id Pen
Ланцет автоматичний медичний HAEMOLANCE Plus HIGH FLOW із круглою кнопкою, голка 18G (1,8 мм) 200 шт
Ланцет автоматичний медичний Медланс з овальною кнопкою, голка 21G (1,8 мм) 200 шт
Ланцет автоматичний медичний Медланс з овальною кнопкою, голка 21G (2,4 мм) 200 шт
Ланцет медичний Droplet 28G 200 шт/уп
Ланцет медичний Droplet 30G 100 шт/уп
Ланцет медичний Droplet 30G 200 шт/уп
Ланцети стерильні Diawin, 100 шт.
Ланцетний пристрій Beurer Lancing Device
Ланцетний пристрій Droplet та додатковий прозорий ковпачок
Ланцетний пристрій GLANBER RC-AD-VIU
Ланцетний пристрій для проколювання пальця Accu-Chek Softclix
Ланцети Abbott FreeStyle Thin Lancets 10 шт
Ланцети Beurer SL-100

Ланцети Beurer SL-100

Цена 399 грн.

Ланцети Акку-Чек Софтклікс (Accu-Chek Softclix) 200 шт
Ланцети стерильні одноразові GLANBER 28G l
Ланцети стерильні універсальні Gamma (50 шт.)
Ланцети і ланцетні пристрої
Головним завданням при діабетичних захворюваннях першого і другого типу є регулярне спостереження рівня глюкози (цукру) в крові. Для самостійного вимірювання в побутових умовах застосовуються пристрої - глюкометри, які дають можливість користувачеві регулярно стежити за самопочуттям і здоров'ям. Глюкометри використовуються комплекті з необхідними витратними матеріалами - тест-смужки, ручки-прокаливателі і ланцети.

Ланцет - це голка спеціальної конструкції, призначена для проколювання пальця або іншого зручного ділянки, і робиться забір зразка крові для тесту-аналізу на наявність і концентрацію цукру в крові. Дані витратні матеріали дають можливість оперативно і майже безболісно отримувати зразки біологічного матеріалу.

У комплектації всіх інвазивних апаратів присутні пристосування для проколювання шкіри тіла для забору потрібного обсягу крові для аналізу - це ручки-прокаливателі або ланцетні пристрою. Ще, звичайно, в комплект входять тонкі голки, які встановлюються в ручки-прокаливателі - це ланцети.

Дані голки-ланцети є самою витратною частиною, так недешево і їх потрібно часто купувати в міру потреби, і коштують вони недешево. Щоб скоротити фінансові витрати на покупку не тих ланцетів, необхідно уточнювати, який безпосередньо тип голок адаптований саме для даного приладу.

Ручка-прокаливатель - це невеликий прилад, який має пластиковий корпус, в нього встановлюється голка. Для безпечного використання на кінчику голки передбачений захисний ковпачок.

Ланцетні пристрої мають відмінності:
 функції
 форма
 принцип роботи
 ціна
Ланцети діляться на універсальні і автоматичні. Вибір за пацієнтом, які йому зручно використовувати:
Універсальними ланцетами користуватися в будь-яких глюкометра. Як правило, виробником пропонуються ланцети, мають фірмове маркування, до різних моделей глюкометрів. Якщо таких немає у продажу, то завжди виручать голки універсального типу.
Автоматична голка має відмінність у особливої ​​тонкощі, за рахунок якої проколювання шкіри і взяття крові на тест проходить безболісно. Використання таких ланцетів проходить без травмування шкірних покривів, без слідів і болю в області проколу. Для використання автоматичного ланцета не потрібні ручки та інші пристосування. Проколювання відбувається за рахунок натискання головки голки.
І універсальні, і автоматичні голки є продукцією з одноразовим використанням.

Алгоритм правильного застосування:
01. Необхідно зняти ковпачок ланцетного пристрою.
02. Необхідно вставити (досить щільно) ланцет в тримач. Потім потрібно скрутити і видалити захисну кришку (круглу) з ланцета.
03. Необхідно помістити ковпачок назад на ланцетний пристрій.
04. Потрібно відрегулювати глибину установки ланцетного пристрою, вибравши шляхом обертання верхньої частини регульованого наконечника, поки встановлений номер приводу не співпаде з відміткою.
 05. Далі потрібно відтягнути кінець (протилежний наконечнику) ланцетного пристрої до характерного клацання.
06. Далі потрібно ретельно вимити руки теплою водою з милом і витерти їх насухо, продезінфікувати передбачуване місце проколювання антисептиком або спиртовою серветкою.
07. Необхідно відкрити новий тубус (флакон) з тест-смужками, вийняти тест-смужку з упаковки і закрити кришкою флакон. Далі потрібно повернути тестову смужку таким чином, щоб трикутний знак на ній був звернений до вас. Далі потрібно вставити смужку електричним контактним кінцем в тестовий слот. Включення приладу відбувається автоматично, і на дисплеї з'явиться повідомлення з кодовим номером.
(Наприклад, 110). Необхідно переконатись у збігу числа з кодовим номером на упаковці (флаконі) з тест-смужками.
08. Для того, щоб отримати краплю крові, необхідно прикласти наконечник ланцетного пристрої до пальця (або іншої ділянки тіла) і натиснути кнопку спуску. Потрібно акуратно і не сильно здавити палець до освіти маленької краплі крові.
09. Далі потрібно торкнутися отриманої краплею крові до зрізу (з напівкруглою формою) вузького каналу тест-смужки. Кров автоматично вбереться в смужку, потрібно утримуйте кров на смузі до тих пір, поки глюкометр подасть звуковий сигнал. Прилад починає зворотний відлік від десяти секунд. У випадку потрапляння в реакційної камери смужки потрапила достатня кількість крові, то Індикаційна слот, розташований всередині знака трикутника, стане червоним (заповненим кров'ю), якщо в середину реакційної камери тест-смужки потрапила достатня кількість крові.
10. Після зворотного відліку від 10 до 1, результат тесту з'явиться на екрані (наприклад, 100), результат автоматично зберігається в пам'яті.
11. Запишіть значення рівня глюкози в свій журнал реєстрації.
12. Після видалення тест-смужки, вимірювач відключається.
13. Помістіть використану тест-смужку в герметичний контейнер.
14. Необхідно зняти ковпачок з ланцетного пристрою, потім помістити круглу захисну кришку назад на ланцет. Щільно стисніть держатель ланцета і зтягніть ланцет. Помістіть використаний ланцет в герметичний контейнер.
При покупці ланцетів і ланцетових пристроїв діабетики в першу чергу звертають увагу на їх, так як в майбутньому потрібно буде кожен день проводити дослідження рівня цукру в крові. Виходячи з цього, ціна ланцетових голок особливо важлива для пацієнта.

Від чого залежить вартість ланцетів і ланцетових пристроїв
Важливо враховувати, що вартість залежить від фірми виробника, яка пропонує глюкометр тієї чи іншої марки.
Також ціна залежить від кількості витратних матеріалів в одній упаковці. Універсальні ланцети без ручок обходяться діабетикам набагато дешевше автоматичних голок. Відповідно, автоматичні аналоги можуть мати більш високу ціну, якщо мають додатковими функціями і особливостями.
Де купити ланцети і ланцетні пристрої:
Купити ланцетні пристрою і ланцети, необхідні для точного і комфортного контролю рівня глюкози в крові, Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину "MEDMAG", де представлений широкий асортимент товарів для здоров'я та краси з гарантованою якістю і за доступними цінами. Для цього залиште заявку або замовте зворотний дзвінок на сайті нашого інтернет-магазину, кваліфіковані фахівці оперативно зв'яжуться з Вами, нададуть повну інформацію про Вас цікавить товар, про ціни і акціях, про способи отримання і оплати. Після оформлення ми відправимо Ваше замовлення в будь-який населений пункт України.

Також купити ланцетні пристрої, ланцети та інші товари медичного призначення Ви можете в нашому роздрібному магазині за адресою: м Київ, вул. Виборзька, 38 \ 19 (станція метро Шулявська). По Києву ми пропонуємо самовивезення з магазину і кур'єрську доставку в будь-який район міста.