info@medmag.ua

Тест смужки


Тест-смужки NEWMED NEO №50
Тест смужки Акку-Чек Актив №50 (Accu-Chek Active)
Тест-смужки One Touch Select (Ван Тач Селект) 50 шт
Тест смужки OneTouch Ultra (Ван Тач Ультра) 50 шт
Тест-смужки Файнтест Преміум, 100 шт
Тест смужки Акку-Чек Перформа №50 (Accu-chek Performa)
Сенсор Freestyle Libre 2

Сенсор Freestyle Libre 2

Цена 2400 грн.

Тест смужки Longevita 50 шт
Тест-смужки IME-DC №50

Тест-смужки IME-DC №50

Цена 375 грн.

Набір SDB ронтрольні розчини ліпідів (рівень 1, рівень 2)
Тест смужки Longevita Family 100 шт (50 х 2)
Тест смужки Longevita Family 50 шт
Тест-смужки Longevita Smart (50х1) 50 шт
Тест смужки On-Call Extra (Він Кол Екстра) 50 шт.
Тест смужки On-Call Plus (Он Колл Плюс) 50 шт.
Тест смужки OneTouch Ultra Plus (Ван Тач Ультра Plus) 50 шт
Тест смужки Акку-Чек Инстант №50 (Accu-Chek Instant)
Тест-смужки Bionime Rightest GS300 25 шт
Тест-смужки Bionime Rightest GS300 50 шт
Тест-смужки Bionime Rightest GS550 5
Тест-смужки CodeFree, 50 шт
Тест-смужки CONTOUR PLUS №50
Тест-смужки Element Multi на загальний холестерин №10
Тест-смужки GLANBER BG01 (глюкоза) 50шт
Тест-смужки GLANBER BS01 (глюкоза) 50 шт
Тест-смужки GLANBER HB01 (гемоглобін) 50 шт
Тест-полоски GLANBER UA01 (мочевая кислота) 25 шт
Тест-смужки GlucoDr. auto AGM 4000 №50
Тест-смужки GluNeo Lite, 50 шт.
Тест-смужки HealthPro, 50 шт.
Тест-смужки Longevita Smart 100 шт (50 х 2)
Тест-смужки NEWMED Visio №50

Тест смужки ціни в магазині MEDMAG:

Тест смужки ціни в магазині MEDMAG:

✅ Кількість товарів у каталозі: 110
✅ Середня ціна товару: 4800 грн.
✅ Найдешевший товар: 111 грн.
✅ Найдорожчий товар: 9450 грн.
Тест-смужки - спеціальні тестові паперові смужки, просочені спеціальним реагентом. Призначені для отримання оперативної інформації про концентрацію речовин в крові. Реакція (взаємодія) крові з реагентом дають певні результати вимірювань, фіксація яких відбувається візуально по зміні кольору індикаторного зони тест-смужки або за допомогою електронного аналізатора (з результатами вимірювань на дисплеї глюкометра) ..
Основний попит кошти експрес аналізів (тест-смужки) мають серед користувачів з діагнозом - цукровий діабет.
Від концентрації глюкози в крові людини безпосередньо залежить робота всіх органів пацієнта з діабетом. Коли рівень глюкози істотно падає, хворим відчувається апатія, втрата сил, хворий стає раздражітельним. Еслі у хворого завжди під рукою глюкометр і тест-смужки, він може в будь-який час і в будь-якому місці проконтролювати глюкозу і зрозуміти, чи потрібна в даний момент йому ін'єкція .
 Для самостійне вимірювання концентрації глюкози не потрібно особливих навичок і не потрібно багато часу. Тому для користувачів з цукровим діабетом тест смужки є незамінною річчю для боротьби за здорову і комфортне життя ..
Тест-смужки для глюкометрів дають можливість користувачам визначити концентрацію глюкози в крові в будь-який час і в будь-якому місці. Концентрація глюкози (цукру) в крові є життєво важливим показником для людей з діабетом. Для проведення тесту (аналізу) достатньо всього лише краплі крові з пальця.

Тест-смужки на глюкозу виробляються зі схожим зовнішнім виглядом, мають однакове призначення, але мають відмінності один від одного по марці проізводітеля.Ето відміну є принциповим для використання в кожному виді глюкометрів. Використання тестової смужки, фірма якої не відповідає фірмі глюкометра, призводить до того, що значення концентрації глюкози істотно спотворюються, а також до поломки прилад-глюкометра.

Тестові (діагностичні) смужки поділяються за основним методом аналізу концентрації цукру (глюкози) в крові:
З адаптацією для фотометричних глюкометрів. На сьогоднішній день майже не застосовуються через те, що присутня наявність високого відсотка похибки у вимірюваннях (від 25% до 50%), це робить вимір з ними зовсім ненадійним. Принцип роботи тест-смужок з фотометричним методом вимірювань - хімічний індикатор (реагент) змінює свій колір залежно від рівня цукру в крові пацієнта.
З адаптацією для електрохімічних глюкометрів. Дають оперативні і правдиві дані вимірювань, ризик помилок - дуже низький.
Для самостійного застосування тест-смужок в побутових умовах немає необхідності в медичних навичках. Перед початком використання можна проконсультуватися з лікарем про особливості тест-смужок саме для вашого глюкометра, також рекомендується вивчити інструкцію виробника з експлуатації глюкометра і тест-смужок.

Тест-смужки є одноразовою продукцією, яка після застосування підлягає утилізації. Не варто намагатися будь-яким способом реанімувати тест-смужку і використовувати вдруге, так як поверхня пластику з нанесенням шару електроліту, вступає в реакцію (взаємодія) з кров'ю, після чого розчиняється, так як сама кров практично не проводить електрику. Відповідно, якщо на тест-смужці немає шару електроліту, то не буде реакції, і, природно, не буде даних вимірювань.

Як користуватися тест-смужками для вимірювання глюкози:
Перед проколом тіла для взяття зразка крові необхідно вставити тест-смужку в глюкометр тією стороною, на яку нанесені реактиви. (При цьому, брати смужку руками потрібно за протилежний кінець).
 На дисплеї з'являться символи (цифри коду), для нанесення потрібно дочекатися символ "крапля", який супроводжується характерним сигналом.
Для оперативного забирання крові (глюкометр вимикається автоматично, якщо не отримує біоматеріал через 3 хв.) Потрібно трохи розігріти палець, легко помассировав його, не потрібно натискати дуже сильно, щоб домішки міжклітинних рідин не спотворили результат.
Для максимальної точності першу краплю краще зняти чистим ватним диском і зробити паркан другий краплі ..
Кожному глюкометра для вимірювання потрібен різний об'єм крові, зазвичай це - 1 мкг, але є прилади, які вимагають і 4 мкг.
 Якщо кількості крові є недостатнім для аналізу, то глюкометр видає помилку.
Повторно смужку, на яку спочатку було нанесено недостатньо крові, застосовувати вдруге не рекомендується.
Вибираючи тест-смужки для глюкометра необхідно враховувати:
Те, для якого глюкометра вони призначені, орієнтується витрата тест-смужок, а також те, наскільки зручно буде використовувати тест-смужки.
Більшість тест-смужок виготовляють спеціально для певних глюкометрів, тому ознайомившись навіть з короткими характеристиками вироби, Ви з'ясуєте, підходить даний вид тест-смужок для Вашого глюкометра чи ні.
При виборі упаковки тест-смужок необхідно орієнтуватися на витрату делия (частоту проведення аналізу). Звичайно, придбати упаковку або тубус тест-смужок з 100 шт буде трохи вигідніше, ніж аналогічні тест-смужки в фасування 25 шт, але пам'ятайте про те, що після відкриття упаковки тест-смужки можна використовувати тільки протягом 3 місяців. Також деякі виробники надають тест-смужки в індивідуальних упаковках, які можна використовувати весь термін придатності, такий варіант буде найбільш кращий, якщо проводити аналізи потрібно лише час від часу.
Тест-смужки можуть відрізнятися за розміром і жорсткості. Якщо Ви вибираєте тест-смужки для літнього або ослабленої людини, пам'ятайте про те, що йому буде складно орудувати занадто дрібними предметами, тому краще віддати перевагу більш щільним і не найменшим за форматом тест-смужок.

Де купити тест-смужки для глюкометрів:
На сьогоднішній день тисячі різних продавців пропонують купити тест-смужки в Києві і інших містах України на різних умовах. Однак не всі вони можуть надати грамотну консультацію і гідний сервіс. До того ж, не всі магазини продають якісну сертифіковану продукцію.
Купуючи даний товар в нашому інтернет-магазині "MEDMAG", Ви можете бути впевнені в якості сервісу і самого товару. Відчуйте на собі комфорт покупок у надійного продавця медичної техніки! Переглянути асортимент, почитати характеристики, відгуки, а також замовити вподобані Вам тест-смужки Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.
Щоб купити тест-смужки на нашому сайті, просто залиште заявку або замовте зворотний дзвінок. Фахівець зв'яжеться з Вами в найкоротший час, розповість про ціни, акції, способах оплати та отримання товару. Після оформлення замовлення ми відправимо його в зазначений Вами населений пункт України.