Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

  • 1074 грн.

  • Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

  • 1074 грн.

Нажмите на кнопку КУПИТЬ еще раз

Або купити в один клік


Офіційний представник ТМ Longevita (Велика Британія)

Доставка

- Самовивіз (Київ)

- Нова Пошта

- Укрпошта

- Кур'єр

Оплата

- Готівкою при отриманні

- Картою VISA | MasterCard

- Безготівковий розрахунок

- Оплата частинами MonoBank

Гарантія

- Офіційна гарантія

- Обмін / повернення товару протягом 14 днів

Автоматичний тонометр BP-103 Н ТМ Longevita (Великобританія) є простим в експлуатації приладом для точного і комфортного вимірювання артеріального тиску, в комплекті присутня універсальна манжета. Тонометр має можливість збереження результатів вимірювань на 2-х користувачів завдяки великому обсягу пам'яті.

Особливі відзнаки тонометра BP-103 Н:

  • Простота використання. Для того, щоб отримати точні показники вимірювань артеріального тиску користувачеві необхідно просто зробити правильну фіксацію манжети на руці і зробити одне натискання єдиної кнопки. На протязі декількох секунд на екрані з'являться результати.
  • Манжета універсального розміру, можливість регулювання розміру манжети за допомогою широкого ременя. Прилад можна використовувати людям з різним статурою, обхват плеча яких 22 см - 40 см.
  • Вимірює пульс. Попередження про відхилення серцево-судинної системи індикатором аритмії.
  • Наявність класифікатора тиску за загальноприйнятими нормами ВООЗ,
  • Збереження останніх свідчень завдяки наявності великого обсягу пам'яті з можливістю збереження останніх 60-ти дані 2-х чоловік.
  • Висока точність і надійність, гарантована виробником протягом мінімум 12-ти років при застосуванні тонометра щодня по два рази.
  • Наявність зручної манжети, виконаної з використанням гіпоалергенних синтетичних матеріалів, які не викликають роздратування шкіри. По краю манжети є м'яка окантовка, яка знімає тиск руки.

Основні тех. характеристики вимірювача артеріального тиску BP-103Н:

  • Діапазони вимірювань артеріального тиску 0 мм рт.ст. -300 мм рт.ст.
  • Вимірювання артеріального тиску з точністю - 3 мм рт.ст.
  • Вимірювання - автоматичного типу
  • Діапазони вимірювань по пульсу - від 30 до 180 ударів в хвилину
  • Вимірювання пульсу з точністю - 5%
  • Можливість обчислення середн. результату АТ
  • Харчується прилад від мережі, від батарей
  • Наявність індикації аритмії
  • Наявність звукового сигналу
  • Ділянка вимірювань - плече

Додаткові функції:

  • визначення аритмії
  • дата та час
  • ведення щоденника для 2 користувачів
  • показники АТ відповідають критеріям ВООЗ
  • визначення середніх даних вимірювання артеріального тиску і пульс

Купити зрозумілий в експлуатації тонометр BP-103 Н, що володіє всіма необхідними функціями для точного вимірювання артеріального тиску, з гарантованою якістю та доступною ціною в Україні:

Для того, щоб придбати даний прилад, а також широкий асортимент іншої продукції медичного призначення, швидко, зручно і за вигідною ціною, просто залиште заявку або замовте зворотний дзвінок на сайті нашого інтернет-магазину "Medmag". Спеціаліст інтернет-магазину оперативно зв'яжеться з Вами, розповість про продукцію, що цікавить, про акції та знижки, про способи оплати та отримання товару. Ми відправимо Ваше замовлення в будь-який населений пункт України. Також вся продукція для здоров'я та краси, представлена ​​на сайті інтернет-магазину, до Вашої уваги в нашому спеціалізованому магазині. По Києву є кур'єрська (адресна) доставка.

Характеристики
Індикатор аритмії Так
Індикатор підвищеного тиску Ні
Індикатор правильної фіксації манжети Ні
Індикатор руху Ні
Виробник Longevita (Великобританія)
Графічний індикатор АТ Так
Дата і час Так
Дорожній футляр Так
Кількість батарейок 4
Кількість блоків пам'яті 2
Кількість комірок пам'яті 120
Мінімальний діапазон виміру 0.0
Максимальний діапазон виміру 299.0
Мережевий адаптер Ні
Розмір манжети (см) 22-40
Середній результат Так
Тип елементів живлення АА
Тип живлення Батарейки/ Мережа 220в
Тип манжети Нейлонова з металевим кільцем
Тип тонометра Автоматичний
Точність виміру +/- 3
Функція автовимкнення Так
Гарантійний термін (міс) 60

Відгуки

Леонид
18.11.2020

Качество хорошее, пока никаких проблем не возникало.

Елена
06.09.2020

Измерение - легкое и быстрое, все показатели сразу на табло.

Немає питань про даний товар.

Характеристики
Індикатор аритмії Так
Індикатор підвищеного тиску Ні
Індикатор правильної фіксації манжети Ні
Індикатор руху Ні
Виробник Longevita (Великобританія)
Графічний індикатор АТ Так
Дата і час Так
Дорожній футляр Так
Кількість батарейок 4
Кількість блоків пам'яті 2
Кількість комірок пам'яті 120
Мінімальний діапазон виміру 0.0
Максимальний діапазон виміру 299.0
Мережевий адаптер Ні
Розмір манжети (см) 22-40
Середній результат Так
Тип елементів живлення АА
Тип живлення Батарейки/ Мережа 220в
Тип манжети Нейлонова з металевим кільцем
Тип тонометра Автоматичний
Точність виміру +/- 3
Функція автовимкнення Так
Гарантійний термін (міс) 60

Леонид

18.11.2020

18.11.2020

Качество хорошее, пока никаких проблем не возникало.

Елена

06.09.2020

06.09.2020

Измерение - легкое и быстрое, все показатели сразу на табло.

Владислав Кононенко

24.03.2020

24.03.2020

Пользуюсь уже второй год, работает без сбоев.

Ольга

05.01.2020

05.01.2020

Никаких проблем с измерением - быстро, легко, удобно. Рекомендую.

Михаил

12.05.2019

12.05.2019

Понравилась простота пользования, быстро одевается и загружается. Большой экран, цифры видно отлично. Батареек хватает надолго. Можно сохранять измерения в память. Минусы - не заметил ничего плохого, полезная вещь.


Людмила Черемис

09.04.2019

09.04.2019

Купила себе такой тонометр после того, как протестировала такой=же у знакомых. Понравилась универсальная манжета, теперь не нужно мучиться с размерами на руку, подходит всем в семье Очень хорошо, что есть возможность запоминать предыдущие показатели давления. Тем более еще и возможность видеть предыдущие даты использования. Рекомендую.

Ирина

06.03.2019

06.03.2019

Понравился универсальный манжет, теперь не нужно мучиться с размерами на руку, подходит своим диаметром манжета каждому пациенту. Очень хорошо, что есть возможность запоминать предыдущие показатели давления. Тем более еще и возможность видеть предыдущие даты использования, это в разы сокращает мне работу. Сначала не мог разобраться с инструкцией, но сейчас все просто.


Валерий

02.02.2019

02.02.2019

Простой и удобный в использовании. На большом дисплее четко отображаются все показатели. Надежно фиксируется на плече, не слетает во время проведения процедуры. Заряда хватает надолго. Возможность проводить рассчеты средних значений.


Марина

22.01.2019

22.01.2019

Выбирала характеристики по надежности аппарата, поэтому остановилась на этом сайте, где покупал ранее коллега по работе

Юрий

07.04.2018

07.04.2018

Купил домой для семьи, был удивлен качеством изготовления, очень хорошо и качественно собран. Точно показывает, сравнивали с механическим танометром. Очень хорошо что есть функция определения аритмии. Есть звуковой сигнал при включении и после окончания измерений. Работает очень тихо.

Яков

01.02.2018

01.02.2018

Из достоинств-крупные цифры, удобная манжета . Замечаний в измерениях пока нет

Альбина

16.12.2017

16.12.2017

Только купили.нравиться огромный экран. Для подарка да бабушке-супер!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рейтинг Погано
Добре

Немає питань про даний товар.

Write a question

Увага: HTML не підтримується!

Рекомендуємо додати до замовлення

Переглянуті